ageLoc Galvanic Spa

 
Akce Tip Efekt lupa
 
  • 1 z 3

 Jedna z nejúčinnějších technologií s patentovanými složkami v péči o pleť proti stárnutí

Pleť vypadá mladší a vyživená, snižuje výskyt jemných vrásek a pleť působí mladistvěji 

  • Zpomaluje proces stárnutí

  • Jednoduchá aplikace, podrobné návody a zaškolení samozřejmostí

  • Aplikuje se 2x týdně

  • Sada obsahuje nástavce na obličej, vlasy a tělo

  • Galvanic Spa si analyzuje Vaši pleť.

Dostupnost Objednáno
Běžná cena 9.950 Kč
Ušetříte 1.960 Kč (–19 %)
7.990 Kč    
Kód produktu 46
Značka Nu Skin
Kategorie ageLOC Galvanic Spa
 

Systém Galvanic Spa, který nabízí zcela srozumitelný, LED displej a optimální ergonomický tvar, je moderní,  a snadno se používá. 

Malý, chytrý a výkonný ageLOC Galvanic Spa od Nu Skin dává dohromady průlomovou technologii s patentovanými složkami a vytváří tak skutečně moderní přístroj proti stárnutí.

Při používání společně s produkty, jakými jsou naše Galvanic Facial Gels with ageLOC a Tru Face Line Corrector, Galvanic Spa cílí přímo u zdroje na viditelné známky stárnutí pleti. Jemné linky a vrásky se zdají menší, pleť je posílena a vypadá nádherně mladě.

Tajemství této mladě vypadající pleti tkví v inovativní vědě Nu Skin. Váš přístroj využívá samočinný galvanický proud, s kterým se často setkáváme v profesionálních lázních, pomáhající dopravit do pleti složky proti stárnutí.

S přídavnými nástavci a doplňkovými produkty navrženými pro obličej, tělo a vlasovou pokožku vám tento kosmetický přístroj pro domácí používání umožní zažít pocit jako v lázních z pohodlí svého domova.

AgeLOC Galvanic Spa doporučujeme používat s gely ageLOC Galvanic Spa Facial Gels pro anti-ageing zařízení, které jsou pro tento produkt určené a vnašem e-shoou dostupné.

 

*Tato sada neobsahuje gely.

 

Co mi ageLOC Galvanic Spa přináší?

ikona pleť
Pleť vypadá mladší a vyživená
ikona hladká pokožka
Redukuje projevy stárnutí pleti a celulitidu.
ikona vrásky
Pomáhá snižovat výskyt jemných linek a vrásek.
ikona vlasy
Posiluje a zpevňuje jemné vlasy bez života.
Co mi přinese tato technologie

KLINICKÁ STUDIE

Podle naší klinické stupnice se zjistilo, že po používání systému třikrát týdně po dobu 4 týdnů vypadala pokožka o 18% pevnější než na začátku a výskyt vrásek kolem očí byl o 15% nižší.

Když byly naše respondentky na konci studie požádány o vlastní názor, měly pocit, že pružnost pokožky se jim zlepšila v průměru o 48%, a také zaznamenaly průměrné zlepšení pevnosti pokožky (ptózy) na spodní polovině obličeje o 47%Výskyt vrásek pod očima byl také v průměru o 42% nižší.

*Výsledky získané v roce 2020 z odborného hodnocení třetí stranou na základě 4 týdenní in vivo, jednoduše zaslepené randomizované studie založené na používání

 

Užijte si péči o celé tělo

Užijte si péči o celé tělo

Každý nástavec a přípravek mají svůj význam
 
Součástí balení ageLOC Galvanic Spa jsou čtyři nástavce, které spolupracují společně s produkty, které jsou určené na jednotlivé časti těla.
 
 

Jak to mám používat?

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: