Program TR90 - kompletní na 1 měsíc

 
Efekt lupa
 

Program TR90 vám pomůže dosáhnout lépe vypadajícího já. Tento inovativní program vás posílí a pomůže vám dosáhnout vašich cílů tím, že se zaměří na překážky, které stojí mezi vámi a vaším vyváženým zdravím. Program je založen na exkluzivní vědě, která vaši motivaci udrží na potřebné hladině, abyste mohli dosáhnout svých cílů a naplno využili svůj potenciál. Tento 3 měsíční ADR Program TR90 vám umožní rozložit náklady do 3 měsíců:

Dostupnost Objednáno
10.950 Kč    
Kód produktu 91
Značka Nu Skin
Kategorie Výživové doplňky
 

Měsíc 1

 

Tato sada obsahuje následující:
1 x TR90 JS
1 x TR90 Complex C
1 x TR90 Complex F
1 x měsíční náhradu jídla TR90  ( 30 tyčinek TR90 M-Bar s citronovou příchutí)

 

1 měsíční balení TR90 Complex C a TR90 Complex F
Nastal čas začít pracovat na svém štíhlejším, zdravějším a šťastnějším já. Jste připraveni?

 

Porce
TR90 JS: 1 balení - 15 sáčků (37g)

TR90 Complex F: 1 lahvička - 120 kapslí (63g)

TR90 Complex C: 1 lahvička - 90 kapslí (52g)

TR90 M-Bars: 1 tyčinka M-Bar s citrónovou příchutí - 59g

Denní užívání

TR90 JS: Prvních 15 dní programu užívejte 1 sáček smíchaný se sklenicí vody nebo s vaším oblíbeným nápojem s nízkým obsahem kalorií

TR90 Complex C: Užívejte 1 kapsli 3x během 30denního programu. Doporučujeme užívat 15 - 20 minut před jídlem s velkým množstvím vody.

TR90 Complex F: Užívejte 1 kapsli 4x denně během 30denního programu. Doporučujeme užívat 15 - 20 minut před jídlem s velkým množstvím vody.

TR90 M-Bars: Během 30denního programu užívejte jednu tyčinku jako náhradu jednoho jídla denně a zapijte ji dostatečným množstvím vody.

 

Ingredience
TR90 JS: Výtažek z plodů Opuncie (Opuntia ficus-indica L. Mill.) (2000 mg/sáček), výtažek z květů šafránu (Crocus sativus L.) (177 mg/ sáček), výtažek z plodů granátového jablka (Punica granatum L.) (150 mg/sáček), výtažek z plodů červeného pomeranče (Citrus sinensis L. var. osbeck) (125 mg/sáček)

TR90 COMPLEX C: Prášek z kakaových bobů (Theobroma cacao L.) (750 mg/3 kapsle, prášek z plodů višní (Prunus cerasus L.) (300 mg/3 kapsle, kapsle (želatina), výtažek z plodů granátového jablka (Punica granatum L.) (250 mg/3 kapsle), zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé látky (mastné kyseliny, oxid křemičitý).

TR90 COMPLEX F: Výtažek z hroznových jader (Vitis vinifera L.) (400 mg/4 kapsle), kapsle (želatina), výtažek z lístků zeleného čaje (Camelia sinensis L. kuntze) (300 mg/4 kapsle), výtažek z cibule (Allium cepa L.) (250 mg/4 kapsle), výtažek z plodů červeného pomeranče (Citrus sinensis L. var. osbeck) (250 mg/4 kapsle), výtažek z citrusových plodů (200 mg/4 kapsle): [citrón (Citrus limon L. burm. f.) (40 mg/4 kapsle), pomeranč (Citrus sinensis L. var. osbeck) (120 mg/4 kapsle), mandarinka (Citrus reticulata blanco) (20 mg/4 kapsle), grapefruit (Citrus x paradisi macfad) (20 mg/4 kapsle)], zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé látky (mastné kyseliny, oxid křemičitý), prášek z plodů kajenského pepře (Capsicum annuum L.) (50 mg/4 kapsle).

Tyčinka TR90 LEMON CRISP M-BAR - citrónová příchuť: bílá poleva (cukr, tuk z palmových jader a kosový tuk, sušené odstředěné mléko, emulgátor: sójový lecitin, vanilkové aroma); glukózo-fruktózový sirup; mléčné proteiny; sójové proteiny; fruktooligosacharidy; rýžová mouka; slunečnicový olej (emulgátor: sójový lecitin, antioxidant: α-tokoferol); fruktózový sirup; fosforečnany draselné; uhličitan vápenatý; fosforečnany sodné; uhličitan hořečnatý; síran železa; citrát zinečnatý; glukonan měďnatý; síran manganatý; jodid draselný; seleničitan sodný; maltodextrin; fruktóza; stabilizátor: glycerol; glukózový sirup; výtažek z ječného sladu; citronový prášek (0,5 %); citronové aroma s dalšími aromaty; sůl; kyselina L-askorbová; D-alfa-tokoferol acetát; nikotinamid; retinol-acetát; D-pantothenan vápenatý; cholekalciferol; D-biotin; pyridoxin-hydrochlorid; riboflavin; thiamin; hydrochlorid; kyanokobalamin; kyselina listová; emulgátor: estery sacharózy s mastnými kyselinami.

Informace pro alergiky: Veškeré alergeny, zahrnující cereálie obsahují lepek, jsou vyznačeny tučně.

Obsahuje stopy následujících alergenů: vejce a vaječné produkty, arašídy a produkty z arašídů, oříšky a produkty z oříšků, oxid siřičitý a siřičitany.

 

Upozornění


Pro TR90 JS, Complex C a Complex F:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte, je-li porušena celistvost obalu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. V době těhotenství, kojení či jiné lékařské péče se nejdříve poraďte o užití tohoto produktu s lékařem. Chraňte před vysokou teplotou a vlhkostí.

Pro tyčinky TR90 M-Bar:
Je důležité řídit se pokyny k užívání. Dodržujte přiměřený denní příjem tekutin, pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Požití nadměrného množství tohoto produktu může mít projímavé účinky. Tento produkt je určen k použití pouze jako součást nízkoenergetické diety - nezbytnou součástí této diety by měly být i jiné potraviny. Neužívejte v případě, že byla narušena celistvost obalu. V době těhotenství, kojení či jiné lékařské péče se nejdříve poraďte o užití tohoto produktu s lékařem. Skladujte na suchém místě v teplotě mezi 16°C a 18°C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: